РАССЧИТАТЬ СТОИМОСТЬ ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ

РАССЧИТАТЬ СТОИМОСТЬ ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ

Наша компанія знаходиться в місті Київ, але не тільки в цьому місті ми можемо організувати вантажні перевезення будь-якого виду.

Найчастіше у нас замовляють: 

  • доставку товарів по місту від дрібних і середніх постачальників, які не мають власного транспорту для вантажних перевезень; 
  • організацію переїзду офісів; 
  • організацію переїзду квартир і будинків; 
  • перевезення будматеріалів по місту для приватних осіб і компаній; 
  • перевезення крихких і вантажів що легко б'ються (скла, порцеляни й т.д.); 
  • доставку по місту будь-яких вантажів, у тому числі і небезпечних і т.д. 

Вантажоперевезення по Києву здійснюється на професійному транспорті, обладнаному всіма необхідними кріпленнями і ременями для фіксації вантажу в кузові автомобіля. Також наша компанія перевозить сипучі та наливні вантажі по місту, використовуючи для цього власні цистерни і вагони різного призначення. 

Компанія «АВІ Логістик» може організувати вантажоперевезення навіть негабаритних вантажів, або доставити зі складу на інший кінець Києва небезпечні вантажі, подбавши не тільки про їх збереження, але й про безпеку персоналу, причетного до перевезення вантажу. А також про оформлення всіх необхідних документів, які будуть потрібні для такого роду вантажоперевезень. 

Київ - не єдине місто, де ми здійснюємо вантажоперевезення будь-якого розміру, форми та виду. Вам достатньо оформити заявку, вказавши вид вантажу, його масу і габаритні розміри, а також кінцеві пункти призначення, і ми швидко прорахуємо вартість доставки, а також порадимо найбільш оптимальний шлях і час перевезення вантажу за вказаною вами адресою. 

Якщо Вас цікавить перевезення вантажів по Києву, сміливо телефонуйте в компанію «АВІ Логістик», і ми виконаємо Ваше замовлення в найшвидший термін.