РАССЧИТАТЬ СТОИМОСТЬ ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ

РАССЧИТАТЬ СТОИМОСТЬ ГРУЗОПЕРЕВОЗКИ

Компанія «АВІ Логістик» займається організацією вантажоперевезень по Києву, Київській області та іншим містам України вже вісім років. Компанія «АВІ Логістик» займається організацією вантажоперевезень по Києву, Київській області та іншим містам України вже вісім років. За цей період ми зарекомендували себе з найкращого боку: напрацювали базу постійних клієнтів, розширили автопарк і збільшили спектр нещодавніх послуг нашою компанії. «АВІ Логістик» є однією з найнадійніших компаній, яка займається вантажоперевезеннями по Україні. Наші постійні клієнти - це не тільки великі вітчизняні компанії, але і невеличкі фірми, які залишилися задоволені нашою роботою.

Ми підбираємо індивідуальний підхід з кожним клієнтом, незалежно від того, велика це компанія чи приватна особа. Перш ніж приступити до виконання замовлення, з клієнтом обговорюється вид вантажоперевезення, вага вантажу, тип транспорту, терміни доставки, вартість послуг і т.д. Залежно від типу і ваги вантажу, вам будуть на вибір запропоновані ті чи інші транспортні засоби з нашого автопарку - довгоміри для вантажоперевезень важких і негабаритних об'єктів, бортові і відкриті газелі і т.д. Для того, щоб Вам зробити замовлення, ви можете написати нам на сайті, або зателефонувати за номером (044) 251 71 89. 
Організація вантажних перевезень повністю лягає на наші плечі, так як компанія надає весь комплекс послуг з вантажоперевезення. Крім організації перевезень, ми так само надаємо послуги з експедирування та транспортної логістики. Ми здійснюємо вантажні перевезення як у денний, так і в нічний час, в залежності від побажань клієнта.

При цьому, ми є надійною компанією і швидко виконуємо замовлення, ціни на наші послуги набагато нижчі, ніж у конкурентів. Тим більше компанія «АВІ Логістик» в першу чергу піклується про своїх клієнтів. 

Ми готові до співпраці та діалогу з будь-якими новими клієнтами, готові враховувати всі ваші побажання і умови. Загальна вартість ціни на вантажоперевезення складається з багатьох параметрів і залежить від часу, терміновості замовлення, обсягу, ваги, відстані і т.д. Зазвичай ціна на наші послуги вирішується в індивідуальному порядку, але можливо і встановлення фіксованої вартості. 

Якщо ви думаєте над тим, як доставити вантаж з Києва чи іншого міста до місця призначення. Звертайтеся в компанію «АВІ Логістик» та отримуйте якісний і швидкий сервіс. У нас працюють професіонали!